Telefón

+421 903 412 792

Email

sloveco@sloveco.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00

Závesná a nástenná centrálna rekuperácia ERGO

Rekuperačný ventilátor HRU-ERGO je závesná jednotka s mimoriadne účinným protiprúdovým  entalpickým výmenníkom tepla. Entalpický výmenník tepla je vyrobený z plastu a spracovanej celulózy, ktorá má vysoký pomer priepustnosti vodných pár, dobrú vzduchotesnosť a dobrú odolnosť proti starnutiu. Medzery medzi celulózovými vláknami umožňujú voľný prechod molekúl vodnej pary. Väčšie molekuly, podobne akorekuperacne jednotky ergo pachy, nemôžu prechádzať výmenníkom tepla. Tým sa zabráni kontaminácii čerstvého vzduchu privádzaného do interiéru.
Ventilátory ERGO s rekuperáciou tepla sú k dispozícii v rozsahu výkonov od 250 m3 / h do 1 000 m3 / h. Štandardný ventilátor s rekuperáciou tepla HRU-ERGO je vybavený 10-stupňovými energeticky účinnými ventilátormi, automatickým bypassom, režimom odmrazovania (na základe algoritmu regulácie rýchlosti ventilátora), 2 vzduchovými filtrami a prípojkami potrubia z ocele.
Medzi voliteľné príslušenstvo patrí elektrický ohrievač HDE-CO a ohrievač vody HDW, ovládač dotykovej obrazovky HRU CONTR-TPAD, ako aj snímače CO2 a vlhkosti vzduchu.

Odporúčame: